Tag: super stil

Neustrašive trkačice Neli Štrajhar i Taja Petkovšek Škrlj idu stopama Katje Pivk

Ostali sportovi
Dok se petostruka državna prvakinja Katja Pivk iz Žirova, koja je u kartingu posljednjih godina osvojila praktično sve što se moglo osvojiti, barem privremeno oprostila od karting staza, predstavnice ljepšeg pola već imaju dvije nove pegle u vatre, perspektivne trkačice Neli Štrahjar i Tajo Petkovšek Škrlj. Nakon što ju je otac Boštjan inspirirao na karting, Taja Petkovšek Škrlj je 2015. godine započela sportsku karijeru uz pomoć Domna i Francija Jerančiča, od kojih je kupila i svoj prvi karting Lotus Micro Max. Dvije sezone kasnije testirala se u klasi Rotax Mini max, gdje je osvojila treće mjesto, a bila je i treća na Sportstil kupu u inostranstvu. Taja Petkovšek Škrlj će se ove godine takmičiti u klasi DD2. Uslijedila je kratka pauza od utakmica, jer je prošle sezone bio u kategoriji S
Poklanjamo LJETNI VINJET 2015!

nagradna igra
Internet trgovina www.superstil.si i naš portal www.svet-hitrosti.com udružili su snage i BESPLATNO vam daju GODIŠNJU VINJETU 2015. Nagradna igra odvija se na našoj Facebook stranici www.facebook.com/SvetHitrosti i FB stranici Superstil www.facebook.com/pages/SuperStil gdje možete pročitati i upute o sudjelovanju u nagradnoj igri. Pobjednik će biti izvučen 30.11.2014. https://www.facebook.com/1481309665418540/photos/a.1481785078704332.1073741845.1481309665418540/1546225742260265/?type=1&relevant_count=1