GHD: Bubnjar je suvereno najbrži na treningu

HillClimb: Milan Bubnič pobijedio je na oba treninga u Stubičkim Toplicama 2019
Autor članka: , objavljeno 11. maja 2019.

Slovenski državni prvak u brdskim brzinama, Milan Bubnič, bio je najbrži na današnjem treningu pred sutrašnju trku za nagradu Stubičke Toplice. Svojom moćnom Lanciom Deltom u prvom treningu s vremenom 3: 02.509 bio je brži od Hrvata Dejana Dimitrijevića, a u drugom je Pivčan pronašao četiri sekunde i na vrh Sljemena stigao za 6.771: 2 i spustio se ispod granice od tri minute. . Dimitrijević je bio malo uzdržaniji u svom Seat Leonu, jer je vozio nešto manje od 58.388 sekundi brže od prvog pokušaja u drugom pokušaju.

Ukupna prednost Bubniča tako se povećala na 10.2 sekunde, ali ostaje još gotovo pet sekundi rezerve do rekordne ocjene porasta od 2: 53.392, koju je Bubnič ostvario prošle godine u prvoj vožnji, pa sutra možemo očekivati ​​da će naš prvak pokazati pravu formu.

Peter Marc, Alojz Udovič, Franci Likovič i Matevž Čuden podijelili su mjesta u prvih pet iza Bubniča, generalnog pobjednika prve ovogodišnje trke u Rechbergu. U ukupnom poretku rangirani su između 12. i 16. mjesta.

Likovič, trenutni državni prvak Divizije 1, bio je najbrži u svojoj klasi među šest trkača, 3.867 sekundi bolji od Žana Nagodea i 7.375 sekundi bolji od Mateja Oblaka. Bivši uspješni autocross vozač Klemen Trček bio je četvrti, a sa zaostatkom od 0.605 najavio je borbu za najmanje treće mjesto.

U diviziji 2 Čuden kao jedini slovenski predstavnik nema konkurenciju na Sljemenu, dok je u diviziji 4 Marc bio najbrži.

Trkači će sutra voziti dvije trke. Prva počinje u 10 sati, a druga u 14 sati.

Ako želite, možete nam donirati brzo i sigurno putem PayPal-a. Svaki doprinos pomaže nama, vašem timu World of Speed!